tiny pretty things

Tiny Pretty Things 2. sezon olacak mı?

Sona Charaipotra ve Dhonielle Clayton’ın aynı adlı romanından uyarlanan Tiny Pretty Things dizisi, geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Başrollerinde; Dumb and Dumber filminde yer alan Lauren Holly, Canadian Strain filminde bulunan Jess Salgueiro, The Next Step dizisinde bulunmuş Brennan Clost yer alan dizi, Black Swan ve Pretty Little Liars yapımlarının karışımı olarak görülüyor.

tiny pretty things

Tiny Pretty Things konusu

Dizi, Chicago şehrindeki elit bir bale akademisinde (Archer Bale Okulu) eğitim gören gençleri konu ediniyor. Farklı bölgelerden ve farklı sosyo-ekonomik gruplardan gelen gençlerin yegane ortak noktası, dans etmeye olan tutkularıdır. Hayallerine ulaşmak için ailelerinden uzakta, oldukça disiplinli bir eğitim alan bu gençler için hayatta dans etmekten başka hiçbir alternatif yoktur. Başka hayalleri ya da planları olamaz. Bu eğitim esnasında ya mükemmele ulaşacaklardır ya da dans kariyerleri sona erecektir.

tiny pretty things

Tiny Pretty Things 2. sezonu olacak mı?

Dizi, yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesindeki yerini koruyor. Dünyanın birçok yerinde de Türkiye’de gördüğü ilgiyi görüyor. Dizinin yeni sezonunun olup olmayacağı ile ilgili kesin bir şey yok ancak dizinin gördüğü ilgi nedeni ile 2. sezon onayı alması olası görünüyor. Eğer herhangi bir 2. sezon olursa da 2022 yılının ortalarında izleyici ile buluşması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.