Azizler resmi fragmanı yayımlandı

Azizler

Başrollerinde; Haluk Bilginer, Binnur Kaya, İrem Sak, Engin Günaydın, Fatih Artman ve Öner Erkan gibi isimlerin bulunduğu Azizler filminin resmi fragmanı yayımlandı. Film, Yarına Tek Bilet’in ardından 2. orijinal Netflix filmi olacak.

Yönetmen koltuğunda Yaylan Biraderlerin oturduğu ve senaryosunu Berkun Oya’nın kaleme aldığı film, 8 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Azizler

Azizler konusu

Gençlik yıllarının sonuna gelen Aziz, hayatından hiç memnun değildir. Yıllardır sevmediği bir işte çalışmaktadır ve gençliğinde kendisi için kurduğu mesleki hayallerden oldukça uzak bir yaşam sürmektedir. Sevgilisi Burcu ile dört yıldır süren ilişkisinin ise artık sonlanması gerektiğini fark eder.

Yalnız kalmaya, kendisiyle vakit geçirmeye, özgürleşmeye duyduğu ihtiyaç her geçen gün artmaktadır. Sonunda, en çaresiz anında, karşısına beklenmedik bir fırsat çıkar. Ancak Aziz’in tehlikeli bir yalan söylemesi ve bu yalanı sürdürmesi gerektirmektedir. Katlanmak zorunda kalacağı sonuçlar, Aziz’in hayatını büsbütün değiştirecektir.

2021 yılının başında izleyici ile buluşacak filmin geçtiğimiz saatlerde yayımlanan resmi fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 17. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
tiny pretty things

Tiny Pretty Things 2. sezon olacak mı?