The Little Things

The Little Things 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise Warner Bros., 2021 yılında HBO Max arşivinde yerini alacak olan filmlerini açıklayan bir video yayımladı. Videoya göre bu yapımlardan birisi de The Little Things adlı film olacak.

The Little Things

The Little Things konusu

Film, bir seri katili yakalamak amacı ile Baxter adlı tuhaf bir dedektif ile çalışan şerif yardımcısı Deke karakterini mercek altına alıyor. Jim Baxter, Los Angeles’ta terör estiren bir seri katili aramaya başlar. Suçluyu takip ederlerken Baxter, soruşturmanın Deke’nin geçmişinin yankılarını araştırdığından habersizdir ve davasından daha fazlasını tehdit edebilecek rahatsız edici sırları ortaya çıkarır.

Denzel Washington, Rami Malek ve Jared Leto’nun başrollerinde yer aldığı iddialı film, 29 Ocak 2021 tarihinde HBO Max kütüphanesindeki yerini alacak.

Filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.