the liberator seyrederiz 1

The Liberator 2. sezon olacak mı?

Netflix’in yeni dizisi The Liberator, geçtiğimiz günlerde platformdaki yerini aldı. Dizi, henüz yayımlanmasının üzerinden birkaç gün geçmiş olmasına rağmen Netflix’in Top 10 dizi listesindeki yerini aldı. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

 

The Liberator

The Liberator 2. sezonu olacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden ve hikayenin devamlılığı açısından yeni bir sezonunun gelme ihtimali var gibi görünüyor.

The Liberator konusu

The Liberator, II. Dünya Savaşı’ndaki gerçek olaylara dayanan animasyon ve live action karışımı bir yapım. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa’nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks’ın (Bradley James) ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak.

Başrolünde Merlin, iZombie, Damien ve Medici gibi dizilerle bilinen Bradley James‘in yer aldığı dizinin kadrosunda; Jose Miguel Vasquez, Martin Sensmeier, Ross Anderson, David Elliot, Finney Cassidy, Sam Gittins ve Billy Breed bulunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.