Shawn Mendes: In Wonder

Shawn Mendes: In Wonder yayımlandı

Shawn Mendes belgeseli “Shawn Mendes: In Wonder” Netflix’te yayımlandı. Mendes’in 4 Aralık’ta çıkacak dördüncü stüdyo albümü olan “Wonder”dan birkaç gün önce izleyici ile buluşturulan belgesel, 1 saat 23 dakikadan oluşuyor.

Shawn Mendes: In Wonder

Belgesel film, Taylor Swift’in “Miss Americana” belgeseli, “Homecoming: A Film by Beyoncé”, “The Black Godfather”, “Gaga: Five Foot Two”, “Quincy” ve son olarak “Quincy” de dahil olmak üzere Netflix’in büyüyen müzik merkezli belgesel listesine katılıyor.

Mendes’in kariyeri, ilk müzik videolarını 2013’te artık kullanılmayan kısa video uygulaması Vine’da kaydetmesiyle başladı. O zamandan beri, birden çok hit single ve üç tam uzunlukta albüm yayımlamaya devam etti ve üç “Grammy Ödülü”ne aday gösterildi. Ayrıca Saturday Night Live’da iki kez müzikal konuğu oldu ve TIME Magazine’in 2018 listesinde dünyanın en etkili 100 kişisinden biri seçildi.

Shawn Mendes: In Wonder

“Shawn Mendes: In Wonder” konusu

Deneyimli müzik video yönetmeni Grant Singer’ın yönettiği uzun metrajlı belgesel, Shawn Mendes’in son birkaç yılda çekilen hayatına ve yolculuğuna samimi bir bakış oluşturacak. Mendes’i; Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Avustralya’ya götüren kendi adını taşıyan 2019 dünya turundan görüntüler de sunacak.

Proje şu şekilde tanımlanıyor: “Mendes’in hayatının bir portresi, yükselişinin ve yolculuğunun son birkaç yılını anlatan bir portre.”

Belgesel filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.