the kaiju score

“The Kaiju Score” çizgi romanı, filme uyarlanacak

Sony Pictures, AfterShock Comics’in yaklaşan çizgi roman serisi “The Kaiju Score”un yayın haklarını satın aldı. Sony, daha yayımlanmamış olan çizgi romanı, uzun metrajlı bir filme uyarlayacak.

Çizgi romanın kendisi 25 Kasım tarihinde yayımlanırken filmin yayın tarihi ile ilgili kesin bir bilgi yok. Bir suç dramasını anlatacak olan çizgi roman; James Patrick tarafından yazılmış, Rem Broo tarafından çizilip renklendirilmiştir. Escape Artists’ten Todd Black, Jason Blumenthal ve Steve Tisch, yapımı Sony’ye getiren Tony Shaw yapımcılığı üstlenecek. Aynı zamanda Lee Kramer ve Jon Kramer da yapımcı olarak projede görev alacak.

The Kaiju Score

“The Kaiju Score” filmi ne anlatacak?

Bir suç draması olacak film, şimdiye kadar teşebbüs edilen en büyük soygunu konu edinecek. Oldukça çaresiz olan dört suçlu, milyonlarca sanat eserini çalmak ve sefil hayatlarını tersine çevirmek için ömürleri boyunca bir kez karşılaşabilecekleri bir şansla karşı karşıya geliyorlar. Aynı zamanda karşılarında büyük bir engel var. Sanat eserlerini, bin tonluk bir Kaiju’nun altından geçirmeleri gerekiyor. Belki de bu Kaiju adı verilen canavar, karşılaşacakları sorunlar arasında en küçüğüdür.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.