by the grace of the gods

“By the Grace of the Gods” animesinin fragmanı yayımlandı

“By the Grace of the Gods”; Roy tarafından yazılmış, Ririnra tarafından resimlendirilmiş bir Japon light novel serisidir. Yeni Isekai fantastik light novel serisine dayanan TV animesi By the Grace of the Gods (Kami-tachi ni Hirowareta Otoko) için bir poster ve yeni bir fragman yayımlandı.

Orijinal “By the Grace of the Gods” light novel serisi, Japonya’da Hobby Japan tarafından HJ Novels baskısı altında yayımlandı. Funimation, animenin hikayesini şöyle anlatıyor:

39 yaşındaki Takebayashi Ryoma, hapşırıp kafasını yere vurduktan sonra kan kaybından ölür ve yeni bir dünyada 8 yaşında bir çocuk olarak reenkarne olur. Sonrasında Ryoma, ormanda sümüksü inceleyerek yalnızlık dolu bir hayat yaşamaya başlar.

Oldukça renkli görünen TV animesi, Takeyuki Yanase tarafından yönetiliyor ve Maho Films’in animasyon yapımını içeriyor.

by the grace of the gods

Yeni anime, ilk TV prömiyerini TOKYO MX kanalında 4 Ekim 2020 tarihinde yapacak. Amerika Birleşik Devletleri’nde ise Funimation aracılığıyla izleyiciye sunulacak.

Geçtiğimiz saatlerde yayımlanan yeni fragmanı, hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.