The Haunting of

The Haunting of 3. sezon gelecek mi?

Netflix orijinal yapımı olan ve “The Haunting of Hill House” ismi ile başlayan korku antolojisi, “The Haunting of Bly Manor” ismi ile devam ediyor. Geçtiğimiz ay dizinin ikinci sezonu, Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Yayımlanan yeni sezon, ilk sezon kadar olmasa da izleyiciler tarafından ilgi ile karşılandı. Bunun ardından ise seyirciler, diziye yeni bir sezon gelip gelmeyeceğini merak etmeye başladılar.

The Haunting of

The Haunting of Bly Manor yeni sezonu gelecek mi?

İkinci sezonu ile büyük bir ilgi gören dizi, henüz yeni bir sezon için Netflix’ten onay almış değil. Ancak dizinin yönetmeni Mike Flangan, şu an için serininin üçüncü sezonuna dair bir planlarının bulunmadığını açıkladı.

Netflix imzası ile karşımıza çıkan dizinin her sezonu, “antolojik” bir düzende geliştiriliyor. 2. sezonun korku tarafının öncüsü ise yine hayaletler. İki kardeşe bakmak ile görevli bir mürebbiyenin, konuk olduğu evde hayaletler görmesiyle başlayan ve her bölümü farklı bir senaryodan oluşan yeni sezonda, Henry James’in “The Turn of the Screw” (Yürek Burgusu) hikâyesi işleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.