The Craft: Legacy fragmanı yayımlandı

the craft legacy

1996 yılında izleyiciye sunulmuş olan “The Craft” filminin 24 yıl sonra gelen “The Craft: Legacy” devam filminden ilk fragman yayımlandı. Devam filmi, ilk filmden bağımsız bir şekilde işlenecek. Filmin yönetmen koltuğunda Zoe Lister Jones oturuyor. Aynı zamanda senaryoyu da Zoe Lister Jones kaleme alıyor.

the craft: legecay

Filmin başrollerinde; “El Royale’de Zor Zamanlar”, “Pasifik Savaşı: İsyan”, “On The Basis of Sex ” gibi yapımlardan tanıdığımız Cailee Spaeny; “Selah And The Spades”, “Greenleaf”, “Share” gibi yapımlarda bulunmuş Lovie Simone; “Blockers”, “The Mustang”, “The Society” gibi yapımlarda karşımıza çıkan Gideon Adlon; “Blood” filmi ile karşımıza çıkmaya hazırlanan Michele Monoghan; “Pose”den tanıdığımız oyuncu Zoey Luna yer alıyor.

the craft legacy

“The Craft: Legacy” konusu

Hannah, okuduğu lisede dışlanan genç bir kızdır. Kendisini okuluna ait hissetmeyen Hannah, sonunda üç genç kız ile birlikte bir grup kurar. Zamanlarını birlikte geçirmeye başlayan kızlar, yavaş yavaş cadılık üzerine denemelerde bulunmaya başlar. Büyücülükle ilgili bir şeyler öğrenen genç kızlar için bu durum başlarda hayatlarının kolaylaşmasını sağlar. Keşfettikleri bu güç onlar için işe yarıyormuş gibi görünse de bir süre sonra kendilerini beklenmedik bir kaosun içine sürüklenirken bulurlar.

28 Ekim’de izleyici karşısına çıkacak filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın

Total
0
Shares
Önceki
Çukur

Çukur 4. sezon 5. bölüm 2. fragman yayımlandı

Sonraki
borat

Borat 2’nin ilk fragmanı yayımlandı