Çukur 4. sezon 5. bölüm 2. fragman yayımlandı

Çukur

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur‘un 4. sezon 5. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezon için oldukça iddialı isimleri bünyesinde barındırıyor. Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili gibi isimlerin bulunduğu diziye; geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları görüyoruz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandırıyor.

çukur

Çukur 4. sezon 4. bölümde neler yaşandı?

Yamaç, Erdenet’lerin Çukur’a yaptığı baskınla bir kez daha sınanır. Cengiz’in gözünü karartıp gücünü gösterdiği bu hamle bütün Çukur’u derinden etkiler. Yamaç, ailesini korumak için bir seçim yapmak zorunda kalır. Bu seçim, Koçovalılar’la arasında yaşanacak bir savaşın başlangıcı olur. Hayatı tehlikeye giren Arık, içine girdiği kumpastan kurtulmaya çalışırken sürpriz iki isim yardım eder. Ayrıca merakla beklenilen Karaca ve Azer yüzleşmesinin sonunda herkesin hayatı değişir.

5 Ekim Pazartesi günü yayımlanacak yeni bölümün 2. fragmanına aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Henry Cavill
mm

Henry Cavill’lı Sherlock Holmes filmi gelebilir

Sonraki
the craft legacy

The Craft: Legacy fragmanı yayımlandı