the comeback trail

The Comeback Trail filminin fragmanı yayımlandı

Robert De Niro, Tommy Lee Jones ve Morgan Freeman gibi Oscar sahibi ve önemli yapımlarda rol almış isimleri bir araya getiren “The Comeback Trail” filminin fragmanı yayımlandı.

Aksiyon ve komedi türlerinde olan filmi, daha önce “Wise Guys”, “Midnight Rune”, “29th Street” ve “Bad Boys” gibi birçok önemli komedi aksiyon filminin senaristliğini yapan George Gallo yazıp yönetiyor.

1982 yapımı aynı adlı filmden uyarlanan “The Comeback Trailer” filmin kadrosunda; Robert De Niro, Morgan Freeman, Tommy Lee Jones dışında ayrıca Zach Braff, Emile Hirsch ve Nick Vallelonga bulunuyor.

the comeback trailer

“The Comeback Trailer” konusu

George Gallo ile Josh Posner’ın yazdığı senaryoda; Robert De Niro’nun, Morgan Freeman’in canlandırdığı bir mafya babasına borcu vardır ve bu borcunu bir cinayet işleyerek kapatabilecektir. De Niro, onun gibi yapımcı olan arkadaşı ile sigorta sahteciliği yapmaya başlar. İki arkadaşın planları, sahte bir western filmi çekerek sigortadan parayı almak ve filmin prodüksiyonunun ilk gününde başrol oyuncusunu, buna kaza süsü vererek öldürmektir.

Net bir vizyon tarihi hala bulunmayan filmin, önümüzdeki yıl içinde seyirciyle buluşması bekleniyor.

Filmin fragmanına buradan ulaşabilirsiniz;

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.