sweet home

Sweet Home framanı yayımlandı

Netflix, uluslararası korku yapımlarına bir yenisini daha ekliyor. Aynı adlı webtoon’dan uyarlanan Sweet Home adlı dizinin resmi fragmanı, geçtiğimiz saatlerde Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu. Güney Kore yapımı olan dizi, 18 Aralık 2020 tarihinde ilk sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Netflix’in film ile ilgili resmi açıklaması ise şu şekilde:

“Ölme zamanının geldiğine karar verdim… ve dünya benimle aynı fikirde.”

Cehenneme hoş geldin. Gözlerini açtığında tüm canavarları göreceksin. Ölüme mahkum bir dünyanın sonunda hayatta kalmaya çalış!

sweet home

Sweet Home hakkında bildiklerimiz

Yapılan açıklamaya göre film, distopik bir evrende geçecek. İnsanlar, vahşi canavarlara dönüşüp dünyaya dehşet saçmaya başlayacaklar. Sorunlu bir genç ve apartman komşusu da hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmaya çalışacaklar.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Song Kang, Lee Do-hyun, Park Kyu-young, Go Min-si gibi isimler bulunuyor. Dizinin sosyal medyada aldığı tepki ise olumlu yönde. Şimdiden birçok insan, dizinin çıkmasını bekliyor.

18 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.