sweet home

Sweet Home 2. sezon olacak mı?

Netflix’in uluslararası korku yapımlarından biri olan Sweet Home dizisi, geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini almıştı. Güney Kore yapımı olan dizinin Netflix açıklaması şu şekilde:

Ölme zamanının geldiğine karar verdim… ve dünya benimle aynı fikirde.

Cehenneme hoş geldin. Gözlerini açtığında tüm canavarları göreceksin. Ölüme mahkum bir dünyanın sonunda hayatta kalmaya çalış!

Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinden ayrılmayan dizi, dünyanın birçok yerinde buna benzer bir ilgi görüyor. Dizinin 2. sezonunun olup olmayacağı ise merak konusu.

sweet home

Sweet Home 2. sezonu olacak mı?

Oyuncu kadrosunda; Song Kang, Lee Do-hyun, Park Kyu-young, Go Min-si gibi isimler bulunan dizi, oldukça beğenilmiş durumda. Türkiye’de olduğu gibi dünyanın birçok yerinde de fazlasıyla ilgi görüyor. Ancak dizinin 2. sezonuna dair net bir bilgi yok. Herhangi bir iptal kararı olmadığı gibi yeni sezon onayı da duyurulmadı. Yine de birçok izleyici, dizinin 2. sezonunun gelmesine olumlu bakıyor.

Sweet Home konusu

Aynı adlı webtoon’dan uyarlanan film, distopik bir evrende geçiyor. İnsanlar, vahşi canavarlara dönüşüp dünyaya dehşet saçmaya başlayacaklar. Sorunlu bir genç ve apartman komşusu da hayatta kalmak ve insanlıklarına tutunmaya çalışacaklar.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.