Bridgerton 2. sezon olacak mı?

mm
bridgerton

Netflix’in, Julia Quinn’in çok satan roman serisinden uyarlanan Amerikan yapımı yeni dizisi Bridgerton yayımlandı. Dizi, henüz yayımlanmasının üzerinden iki gün geçmesine rağmen Netflix’in Top 10 listesindeki yerini aldı. Seyirciler tarafından ilgi ile karşılanan dizinin yeni bir sezonunun gelip gelmeyeceği ise şimdiden merak konusu.

Bridgerton

Bridgerton 2. sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü bu ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

Bridgerton konusu

Dizi, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına ilk kez giren saygın Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne’nin yaşadıklarını odağına alıyor. Ailesinin ayak izlerini takip ederek gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne, aşkı hiç beklemediği bir yerde bulur. Dizi; kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının çaresine bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi olarak tanımlanıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sweet home

Sweet Home 2. sezon olacak mı?

Sonraki
Steven Yeun

Steven Yeun, The Walking Dead’e dönecek mi?