Star Trek: Discovery, 4. sezon onayı aldı

mm
Star Trek: Discovery

İlk olarak 2017 yılında CBS All Access’te yayımlanmaya başlayan Star Trek: Discovery, geçtiğimiz günlerde 3. sezonuyla birlikte ekranlara geri döndü. The Original Series’den yıllar önce geçen dizide Sonequa Martin-Green, USS Discovery’deki ekip üyelerinden biri olan Michael Burnham’ı canlandırıyor.

Star Trek: Discovery

İlk sezon, CBS All Access için bir başarıydı ancak bazı Star Trek hayranları, dizinin karakterlerin üzerine harekete geçme eğilimine itiraz etmişti. 2. sezon da Kaptan Pike (Anson Dağı) ve Spock (Ethan Peck) gibi sevilen Star Trek karakterlerinin eklenmesiyle daha çok şekillendi ve ilgi gördü.

Koronavirüs salgını, çoğu yapımda olduğu gibi Discovery’nin post prodüksiyon aşamasını da yavaşlattı. Buna rağmen planlar dahilinde yürümeye devam etti. Dizinin ikinci sezonu biteli bir yıldan fazla bir zaman geçti ve hayranlar heyecanla Burnham ile Discovery ekibinin nereye gittiğini merak ediyordu. Bunun ardından izleyiciler, 3 gün önce yeni bir sezonu kavuştu.

Star Trek: Discovery

Star Trek: Discovery 4. sezonu ne zaman?

Ülkemizdeki dijital yayın platformlarından Netflix‘te yayımlanan dizinin 4. sezonu için erken onay geldi. 13 bölümlük 3. sezonundan henüz tek bölümü yayımlanmasına rağmen dizi, 4. sezon dördüncü sezon onayını da almış oldu.

Gelecek sezonun çekimlerine 2 Kasım’da Koronavirüs protokollerine uygun olarak başlanacak. 4. sezonun izleyiciler ile ne zaman buluşacağı henüz net olarak duyurulmasa da 2021 veya 2022 yılında yayımlanmasına kesin gözü ile bakılıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Çukur

Çukur 4. sezon 4. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
Zac Efron
mm

Zac Efron filmleri