Spiderhead filminin oyuncuları belli oldu

spiderhead chris hemsworth

Netflix’in, çalışmalarına başladığı yüksek bütçeli yeni filmi “Spiderhead”in başrolleri belli oldu. Filmin oyuncu kadrosunda; Chris Hemsworth, Miles Teller ve Jurnee Smollett bulunacak.

Film, George Saunders’ın “Tenth of December” adlı derleme kitabındaki bir kısa hikâyeden uyarlanacak. Filmin başrollerinde yer alan isimler; Thor karakteri ile adını büyük kitlelere duyuran ve daha önce Netflix’in bir başka yapımı olan “Extraction” filminde yer alan Chris Hemsworth; “Bleed For This”, “Fantastik Dörtlü”, “Divergent” gibi yapımlarda bulunmuş Miles Teller; “Underground”, “Eve’s Bayou”, “Harley Quinn: Birds of Prey” yapımlarında bulunmuş Jurnee Smollett olarak açıklandı.

spiderhead miles teller

“Spiderhead” konusu

Hikaye, yakın bir gelecekte geçiyor. Duyguları değiştiren güçlü bir ilaç ile insanlar üzerinde deney yapan bir doktorun, kendi işlettiği tesiste barındırdığı iki mahkumun hikâyesi konu ediniyor.

Teller’ın yer alacağı “Top Gun: Maverick”i yöneten Joseph Kosinski, “Spiderhead”de kamera arkasında yer alacak. “Deadpool” ve “Zombieland”ın senaristleri olan Rhett Reese ve Paul Wernick ise senaryoyu kaleme alacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
m. night shyamalan

M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

Sonraki
resident evil: infinite darkness

Resident Evil fragmanı yayımlandı