M. Night Shyamalan, yeni filminin adını açıkladı

m. night shyamalan

Her filmi büyük ilgi gören M. Night Shyamalan, yeni filmin adını ve ilk posterini, bekleyenlere sundu. Dün, yeni filminin adını duyurmak için Twitter hesabından bir paylaşım yapan M. Night Shyamalan, afiş ile beraber yeni filminin setinden de bir fotoğraf paylaştı.

“Burada yeni filmimin ilk karesini çekiyor olmam bir mucize gibi geliyor. Bunun adı Old.” sözleri ile yeni filminin adının “Old” olacağını duyurdu.

M. Night Shyamalan’ın yeni filmi hakkında bildiklerimiz

Afişte, siyah beyaz bir kum saatinin yakın plan çekimine benzeyen ilk resmi posteri de görüyoruz. Kum saatinden düşen kum yerine, posterde insan vücudunun silüetleri var. Posterde ise “bu sadece bir zaman meselesi” cümlesi yazıyor. Shyamalan’ın bir sonraki filmi hakkında oyuncu kadrosunun bazı isimleri dışında pek bir şey bilinmiyor.

Daha önce çıkan haberlerde Eliza Scanlen; Thomasin McKenzie, Aaron Pierre, Alex Wolff ve Vicky Krieps’in, bu gizemli filmde rol alacağını bildirmişti. Abbey Lee, Nikki Amuka-Bird ve Ken Leung ise filme haziran ayında dahil oldu. Yapılan haberlere göre Gael Garcia Bernal, Rufus Sewell, Embeth Davidtz ve Emun Elliott da filmin kadrosunda yer alıyor.

Film hakkında daha ayrıntılı bilgiye ise hala sahip değiliz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın

Total
0
Shares
Önceki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 4. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
spiderhead chris hemsworth

Spiderhead filminin oyuncuları belli oldu