Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy 2021’de HBO Max’te yayımlanacak

Geçtiğimiz günlerde Warner Bros., ve HBO Max ile ilgili bir gelişme yaşanmıştı. Warner Bros.’un yapmış olduğu bir duyuru ile tüm dünyayı etkileyen ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını yüzünden, 2021 yılında sinemalarda yayımlayacağı tüm filmlerini sinemalar ile aynı anda HBO Max’te de yayımlayacağını öğrenmiştik.

Bugün ise Warner Bros., 2021 yılında HBO Max arşivinde yerini alacak olan filmlerini açıklayan bir video yayımladı. Videoya göre bu yapımlardan birisi de Space Jam: A New Legacy adlı film olacak.

Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy konusu

1996 yılında vizyona giren orijinal Space Jam filminin devam niteliğinde olacak 2. filmin tam olarak neyi konu alacağı ise henüz tam olarak belli değil. Ancak LeBron James, daha önce 1996 yılında yayımlanan ilk filmi devam ettiren bir film yerine sıfırdan bir yapım olarak karşımıza çıkacağını söylemişti. Muhtemelen Warner Bros. ve film ekibi bu şekilde hem yeni nesil kitleyi içine çekecek hem de eski izleyici kitlesinin de aşina olduğu bir yapım ortaya çıkarmak istiyor.

Space Jam: A New Legacy, 16 Temmuz 2021 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Filmin Warner Bros. tarafından yayımlanan tanıtım videosunu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.