Soul filminden yeni bir fragman yayımlandı

mm
soul

Pixar’ın yaklaşan animasyon filmi Soul’dan yeni bir fragman yayımlandı. Türkiye’de 20 Kasım 2020 tarihinde vizyona girecek olan film, pek çok ülkede doğrudan Disney+’ta yayımlanacak.

Yönetmenliğini Pete Docter‘ın üstlendiğini filmin senaristliğini Kemp Powers, yapımcılığını ise Dana Murray üstleniyor. Uzmanlığını Soul’daki caz düzenlemelerine ve bestelerine ödünç veren Dr. Cole ve Batiste, filmde kültürel danışman olarak da hizmet verdiler.

Soul

Soul konusu

Ortaokul müzik öğretmeni Joe Gardner, bir jazz grubu ile birlikte çalışan jazz piyanisti olmanın hayalini kuruyordur. Bunun ardından ilk müzisyenlik deneyimini edinir. New York sokaklarında gezinen adam, birdenbire kendini kanalizasyona düşerken bulur. Ancak burası aslında farklı bir dünyaya açılıyordur. Şimdi ise Dünya’ya nasıl geri döneceğini bulması gerekmektedir.

Soul filmi ne zaman çıkacak?

Film, başta Amerika olmak üzere Disney+’ın olduğu pek çok ülkede 25 Aralık’ta doğrudan Disney’in dijital platformunda yayımlanacak. Türkiye gibi Disney+ bulunmayan ülkelerde ise 20 Kasım’da girmesi planlanıyor. Ancak Koronavirüs salgını, vizyon takvimini altüst etmeye devam ettiği için filmin bu tarihte vizyon girip giremeyeceğini bekleyip göreceğiz.

Filmin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Dexter
mm

Dexter geri dönüyor

Sonraki
joaquin

Joaquin Phoenix ”Kitbag” filminde Napolyon’u canlandıracak