Son Yaz 3. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

son yaz

1 Ocak 2021 tarihinde ilk bölümü ile izleyici karşısına çıkan Son Yaz dizisi, oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çekmişti. Dizinin 3. bölüm 2. fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Fox TV’nin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. Dizinin 3. bölümü, 15 Ocak 2020 tarihinde ekranlardaki yerini alacak.

Dizinin başrollerinde; Zemheri, Çarpışma, Bodrum Masalı gibi dizilerde yer alan Alperen Duymaz; Leyla ile Mecnun, Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü, Ayla gibi yapımlarda bulunmuş Ali Atay; en son Bir Başkadır dizi ile karşımıza çıkmış olan ve Tereddüt, Hakan: Muhafız gibi yapımlarda rol almış Funda Eryiğit bulunuyor.

son yaz

Son Yaz 2. bölümünde neler oldu?

Selim ve Akgün, Adalet Sitesi’ne, Canan’ın evinin tam karşısına taşınmıştır. Kara ailesinden sadece Altay, Selim’in bu sürprizini mutlulukla karşılarken Canan ve Yağmur, kendilerini kandırılmış hissetmektedirler. Canan, Selim’in onun kararlarına hiç saygı duymadığını anladığından Selim’e çok öfkelidir ve öfkesini içinde artık tutamamaktadır. Selim’e, onun oyununa gelmeyeceğini ve onun için yalan söylemeyeceğini söyler. Ailecek bir araya geldikleri ilk gün, çocuklar boşanacaklarını öğreneceklerdir. Selim, Canan’ı bu defa ikna etmenin hiç kolay olmayacağını fark eder. Tanıdığı en mutlu çiftten, Emel ve Metin’den ona yardım etmelerini ister. Emel, kız kardeşinin tarafını tutarken Metin, bacanağı Selim’e gizliden de olsa yardım edecektir.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Snowpiercer

Snowpiercer 2. sezon fragmanı yayımlandı

Sonraki
sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 27. bölüm 2. fragmanı yayımlandı