50M2

50M2 çıkış tarihi belli oldu

Biz Böyleyiz, Yüksek Sosyete, Fatmagül’ün Suçu Ne?, Hatırla Gönül gibi yapımlarda yer alan Engin Öztürk‘ün başrol olduğu 50M2 dizisinin ilk tanıtımı, Netflix Türkiye’nin resmi YouTube kanalı tarafından paylaşıldı. 20 saniyelik tanıtım videosu ile dizinin çıkış tarihi belli oldu. Dizi, 27 Ocak 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Burak Aksak’ın hem kaleme aldığı hem de Selçuk Aydemir ile birlikte yönettiği dizinin yapımcılığını BKM üstleniyor. 8 bölümden oluşacak kara komedi türündeki dizinin oyuncu kadrosunda; Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Kürşat Alnıaçık, Cengiz Bozkurt, Tolga Tekin, Tuğçe Karabacak, Hasan Yalnızoğlu, Murat Kılıç, Yiğit Kirazcı, Özgür Emre Yıldırım ve Tuncay Beyazıt gibi birçok önemli isim yer alıyor.

50m2

50M2 konusu

50M2, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge’nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur. Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkanı sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Dizinin yayımlanan tanıtım videosuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.