Sarah Paulson, Ratched hakkında konuştu

ratched

Netflix‘in psikolojik gerilim, drama türündeki yeni dizisi “Ratched”, geçtiğimiz günlerde platformdaki yerini almıştı. Ünlü senarist Ryan Murphy ve Ian Brennan imzalı Ratched dizisinin ilk sezonu 8 bölümden oluşuyor ve bölümlerin uzunluğu 45 dakika ile 62 dakika arasında değişiyor.

Dizi, 1975 yapımı “One Flew Over Cuckoo’s Nest” filminin öncesinde yaşananları anlatıyor. İlk sezon finaline gelindiğinde henüz orijinal filmin geçtiği zamanın oldukça gerisindeydik. Ancak dizide Hemşire Mildred Ratched’a hayat veren Sarah Paulson‘ın yaptığı açıklamalar ilerleyen sezonlarda filmin geçtiği dönemi de dizide görebileceğimizi gösteriyor.

ratched

Sarah Paulson, “Ratched” sezon finali hakkında açıklamada bulundu

“Sezon sonunda gördüğünüz şey, Mildred’ın tüm hayatını idare ederek geçirdiği kardeşinin ona ihanet ettiğini fark ettiğinde intikam için geliyorum demesi. Yedi hemşirenin öldürülmesi, ona daha çok acı ve kargaşa yaşatıyor. Muhtemelen ileride Mildred’ı daha sert ve acımasız biri olarak izleyeceksiniz. Çünkü onu yumuşak biri olarak tutan şey kardeşine duyduğu sevgi ve koruma hissiydi. Şimdi bu kayboldu. Şu an Mildred’ın nasıl olacağını bilmiyorum ancak kalbinden, insanlığından ve duygusundan çok uzakta olacağına eminim.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the sandman seyrederiz

Netflix, The Sandman dizisinin çekimlerine başlayacak

Sonraki
avatar 2

Avatar 2’nin çekimleri tamamlandı