Netflix, The Sandman dizisinin çekimlerine başlayacak

the sandman seyrederiz

Aynı adlı çizgi roman serisinden uyarlanan orijinal Netflix yapımı “The Sandman”in çekimlerine ekim ayında başlanacak. Çizgi romanın yapımcısı olan ve dizinin de yapımcılarından biri olan Neil Gaiman, [email protected] etkinliğinde çekimlerin çoktan başlayacağını ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden ertelendiğini açıklamıştı.

Hedefin sonbaharda çekime başlamak olduğunu ve şimdi planın sağlam göründüğünü belirtti. Gaiman, bir tweetle The Sandman’ın çekimlerinin üç hafta içinde başlayacağını doğruladı ve prodüksiyonun başlama zamanı olarak ekim ayını bildirdi. Aynı zamanda tweette, ilk bölümün senaryosunun bir fotoğrafını da paylaştı.

the sandman

“The Sandman” hakkında bildiklerimiz

Çekimlere üç hafta içinde başlanacak olması, henüz herhangi bir bilgi paylaşılmamış olsa da dizinin oyuncu kadrosunun da büyük ölçüde şekillendirildiğini düşündürüyor. Çekim tarihinin yaklaşması ile birlikte oyuncu kadrosu hakkında ilk detayların ortaya çıkması da bekleniyor.

Gaiman diziyi; “Party of Five” ve “Grey’s Anatomy” gibi dizilerin senarist ekibinde yer alan, aynı zamanda Wonder Woman filminin senaristi olarak tanınan Allan Heinberg ve bir türlü hayata geçirilemeyen Sandman filminin yapımcısı olan David S. Goyer ile birlikte hazırlıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
mucize doktor

Mucize Doktor 31. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Sonraki
ratched

Sarah Paulson, Ratched hakkında konuştu