sadakatsiz seyrederiz 1 1

Sadakatsiz 15. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin dram ve psikolojik gerilim türündeki sevilen dizisi Sadakatsiz’in 15. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu. Med Yapım imzalı dizi, her çarşamba izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosunda; Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Yeliz Kuvancı, Eren Vurdem, Özge Özder ve Burak Sergen gibi isimler yer alıyor.

Doktor Foster dizisinden uyarlanan dizi, sadakatsiz kadın erkek ilişkilerini ve evliliği sorgulayan bir konu ile ekrana geliyor.

sadakatsiz

Sadakatsiz 14. bölümünde neler oldu?

Asya ve Nil’in oyununu öğrenen Selçuk, Nil’in peşine düşer. Nil’i ondan kaçırmaya çalışan Asya ise beklenmedik bir durumun içine girer. Nil’i takip eden Volkan ve Selçuk, onu bir inşaatın içinde bulur ve onu korumak isterken aşağı biri düşer. Öte yandan Asya’nın, Ali için endişeleri artarken Volkan, Selçuk tarafından iyice köşeye sıkıştırılmıştır. Üzerindeki baskı yüzünden stres altında olan Ali, kendisine beklenmedik bir yerden destek bulur.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.