sadakatsiz

Sadakatsiz 13. bölüm fragmanı yayımlandı

Kanal D’nin dram ve psikolojik gerilim türündeki sevilen dizisi Sadakatsiz’in 13. bölüm fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden izleyiciye sunuldu. Med Yapım imzalı dizi, her çarşamba izleyici karşısına çıkıyor.

Yönetmeliğini Neslihan Yeşilyurt’un yaptığı, senaryosu Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk ikilisi tarafından kaleme alınan dizinin oyuncu kadrosunda; Cansu Dere, Melis Sezen, Caner Cindoruk, Yeliz Kuvancı, Eren Vurdem, Özge Özder ve Burak Sergen gibi isimler yer alıyor.

Doktor Foster dizisinden uyarlanan dizi, sadakatsiz kadın erkek ilişkilerini ve evliliği sorgulayan bir konu ile ekrana geliyor.

sadakatsiz

Sadakatsiz 13. bölümünde neler olacak?

Asya ve Turgay’ı birlikte gören Volkan, kendini tutamıyor ve Asya’nın kapısına dayanır. Asya’yı gördükçe mutsuz olduğunu söyleyen Volkan, bir anda ağlamaya başlar. Gördüğü manzara karşısında ise şok olan Asya, Volkan’ın amacını anlayamaz. Peki Volkan hala Asya’ya karşı bir şeyler mi hissediyor? Asya, Turgay’la evlenmeyi düşünüyor mu?

Dizinin 6 Ocak Çarşamba günü yayımlanacak olan yeni bölümün fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.