harry potter

Rupert Grint, Harry Potter filmlerini izlememiş

Gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter‘ın dizi olacağı haberini geçtiğimiz haftalarda almıştık. Haber, onaylanmamış olsa da birçok kişi dizi haberine kesin gözü ile bakılıyor. Film serilerinin başrollerinden biri olan Rupert Grint ise bir röportajı sırasında film serisi hakkında konuştu.

HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti. Ancak her iki şirket de bu konuda bir açıklama yapmadığı için hâlâ kesinliği yok. Buna rağmen birçok kişi, J.K. Rowling‘in 7 kitaplık serisini 7 milyar dolardan fazla hasılat yapan 8 uzun metrajlı film olarak uyarlandığını ve Harry Potter filminden önce yaşananları anlatan Fantastic Beasts serisine sahip olunduğu düşündüğünde dizi fikrine çok da imkansız gözüyle bakmıyor.

rupert grint

Rupert Grint, Harry Potter filmleri hakkında konuştu

Ünlü oyuncu, serinin sadece ilk üç filmini izlediğini şu sözlerle belirtti:

“Muhtemelen ilk üç filmi prömiyerlde izlemişimdir ancak daha sonra izlemeyi bıraktım. Ama artık bir kızım olduğuna göre, muhtemelen onları onunla birlikte izlemek zorunda kalacağım.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.