rupert grint

Rupert Grint, Harry Potter dizisi hakkında konuştu

Gelmiş geçmiş en sevilen film serilerinden biri olan Harry Potter‘ın dizi olacağı haberini geçtiğimiz haftalarda almıştık. Haber, onaylanmamış olsa da birçok kişi dizi haberine kesin gözü ile bakılıyor. Film serilerinin başrollerinden biri olan Rupert Grint ise bir röportajında olası dizi haberleri hakkında konuştu.

HBO Max üzerinden izleyicilere sunulacak dizi için toplantıların yapıldığı söyleniyor. Sevilen film serisinin dizi hâli için birçok potansiyel senaristle görüşüldüğü de duyuruldu. Kaynaklar, projenin erken aşamasında olunmasına rağmen birçok büyük fikrin konuşulduğunu da belirtti. Ancak her iki şirket de bu konuda bir açıklama yapmadığı için hâlâ kesinliği yok. Buna rağmen birçok kişi, J.K. Rowling‘in 7 kitaplık serisini 7 milyar dolardan fazla hasılat yapan 8 uzun metrajlı film olarak uyarlandığını ve Harry Potter filminden önce yaşananları anlatan Fantastic Beasts serisine sahip olunduğu düşündüğünde dizi fikrine çok da imkansız gözüyle bakmıyor.

harry potter

Rupert Grint, Harry Potter dizisi hakkında konuştu

Oyuncu, filmin konusunun devamı gibi olursa dizinin garip olacağını şu sözlerle belirtti:

“Devamlı türünden bir şey olsaydı garip olurdu. Garip bir şekilde bu karaktere karşı oldukça korumacı hissediyorum. Sahne gösterilerini gördüğümde bile çok garip bir deneyim oluyor Farklı bir arkadaş grubu gibiyse, sanırım ilginç olurdu.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.