Riverdale çekimleri başlıyor

riverdale

Geçtiğimiz hafta, CW dizilerinin çekimleri bir süreliğine durdurulmuştu. Bu çekimi durdurulan diziler arasında “Riverdale” da yer alıyordu. Ancak çekimler tekrar başlıyor.

Dizinin 5. sezon çekimleri, Koronavirüs testlerinin gecikmesi yüzünden durdurulmuştu. Bir kaynağa göre, Koronavirüs testlerini denetlemek için onaylanmış tek bir laboratuvar şirketi var ve şirket de ilde yeni açılmış okullar ile yerel işletmelere öncelik veriyor. Bu da testlerin gecikmesine ve setin durdurulmasına yol açıyor.

ABD merkezli üretimler için Koronavirüs testleri denetlendi ve çekimler için onay alındı.

riverdale

“Riverdale” 5. sezonu hakkında bildiklerimiz

Dizinin 5. sezonundan önce, 4. sezondan geriye kalan son 3 bölüm yayımlanacak. Her sezonu 22 bölümden oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs nedeniyle daha az bölüme sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 yıllık bir zaman sıçraması olacağını da doğruladı.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra ayrılacağı ve 5. sezona tam zamanlı olarak dönmeyeceği de doğrulandı. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek isimler. Casey Cott ve Chales Melton’ın da yeni sezonda olması bekleniyor.

Dizinin 5. sezon tarihi ile ilgili kesin bir açıklama yapılmamış olsa da 2021’in Ocak ayında izleyici ile buluşması bekleniyordu. Bu duraksamanın ise yayın tarihini nasıl etkileyeceği bilinmiyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
hubie halloween

Hubie’nin Cadılar Bayramı Netflix’te yayımlandı

Sonraki
Menajerimi Ara
mm

Menajerimi Ara 8. bölüm fragmanı yayımlandı