Riverdale 5. sezon ne zaman?

riverdale

The CW’nin, Archie Comics çizgi romanlarından uyarlanan “Riverdale” dizisinin 4. sezonu, geçtiğimiz yıl yayımlanmıştı. 7 sezonluk bir anlaşmaya sahip olduğunu bildiğimiz dizinin 5. sezon tarihi ise merak edilen konular arasında yerini alıyor.

5. sezon çekimlerinin 2020’nin Temmuz ayında başlaması gerekiyordu. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük sağlıklı tehdidi oluşturan Koronavirüs yüzünden tüm dizi/film çekimleri gibi Riverdale 5. sezon çekimleri de ertelenmişti. Ancak geçtiğimiz eylül ayında, dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı.

Dizinin başrol oyuncularından biri olan Lily Reinhart, Jimmy Fallon ile yaptığı bir röportajda dizi çekimlerinden bahsetti. Sete çıkmadan önce tüm ekibin, iki hafta boyunca karantinada olduğunu doğruladı.

riverdale

Riverdale 5. sezon tarihi

Dizinin 5. sezonundan önce, 4. sezondan geriye kalan son 3 bölüm yayımlanacak. Her sezonu 22 bölümden oluşan dizinin bu sezonu, Koronavirüs nedeniyle daha az bölüme sahip olabilir. Aynı zamanda Lili Reinhart, yeni sezonda 7 yıllık bir zaman sıçraması olacağını da doğruladı.

Yeni sezonun, 2021’in Ocak ayında ya da ilk aylarında yayımlanması bekleniyor. Ancak bu konuya dair resmi bir açıklama hala bulunmamakta.

Skeet Ulrich’in 4. sezondan sonra ayrılacağı ve 5. sezona tam zamanlı olarak dönmeyeceği doğrulandı. Lili Reinhart, Camila Mendes, KJ Apa, Cole Sprouse, Madelaine Petsch ve Vanessa Morgan ise kesin olarak geri dönecek isimler. Casey Cott ve Chales Melton’ın da yeni sezonda olması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
avatar 2

Avatar 2’nin çekimleri tamamlandı

Sonraki
sen çal kapımı
mm

Sen Çal Kapımı 12. bölüm 2. fragmanı yayımlandı