Riding With Sugar

Riding With Sugar fragmanı yayımlandı

Netflix, bu ayın sonunda vizyona girecek olan “Riding With Sugar” filminden ilk fragmanını yayımladı. Fragman, Netflix’in orijinal YouTube kanalı üzerinden izleyici ile buluştu. Bu kısa tanıtım, film hakkında çok fazla bilgi vermiyor ancak film, şimdiden izleyicilerin ilgisini üzerine çekmiş durumda.

Riding With Sugar

“Riding With Sugar” filminin konusu

Film, yardımsever bir akıl hocası altında farklı bir gelecek arayan ancak ardından kaderi devreye giren ve BMX yarış hayallerine meydan okuyan genç bir mülteciyi konu alıyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; “Young Wallender”, “Shoot the Messenger” gibi yapımlarla tanınan Charles Mnene; “Hotel Ruanda” ve “X-Men” filmlerinden aşina olduğumuz Hakeem Kae-Kazim ve “Kiss Me First”, “Roots” gibi filmler ile adını duyurmuş olan Simona Brown gibi isimler yer alıyor.

Filmin yönetmenliğini ise kendi senaryosundan alan Sunu Gonera üstleniyor. 2006 yılında Cannes Film Festivali’nde gösterilen aynı adlı kısa filminin uzun metrajlı bir versiyonu olan Riding With Sugar, 27 Kasım 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

1 saat 46 dakika uzunluğundaki filmden yayımlanan ilk tanıtım fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.