Resident Evil filmi ne zaman çıkacak?

mm
resident evil

Korku oyunları denildiğinde akla gelen serilerden biri olan Resident Evil’ın, bir filme uyarlanacağını geçtiğimiz aylarda öğrenmiştik. Bugün ise yapımın çekimlerinin tamamlandığı Sony Pictures’ın resmi Twitter hesabından yaptığı bir paylaşım ile duyuruldu. Filmin ne zaman vizyona gireceği gibi detaylar ise merak konusu.

Yeni Resident Evil filminin vizyon tarihi ne?

Sony’nin bugün yaptığı açıklamanın ardından filmin vizyon tarihi izleyiciler tarafından merak konusu haline geldi. Yapılan resmi açıklamaya göre Resident Evil reboot filmi, 9 Eylül 2021’de vizyona girecek.

Resident Evil

Resident Evil filmi hakkında bilinenler

Filmin yönetmenliğini üstlenen Johannes Roberts, aynı zamanda filmin senaryosunu da kaleme aldı. Filmin konusuna dair detaylar henüz açıklanmadı. Ancak konusu ve karakterleri ile birlikte serinin ilk oyunlarına sadık kalınacağı söyleniyor. Ayrıca filmin, oyunların atmosferini yansıtacağı iddia ediliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda; Claire Redfield rolü ile Kaya Scodelario, Jill Valentine rolü ile Hannah John-Kamen, Chris Redfield rolü ile Robbie Amell, Albert Wesker rolü ile Tom Hopper, Leon S. Kennedy rolü ile Avan Jogia, William Birkin rolü ile Neal McDonough, Chief Irons rolü ile Donal Logue ve Chad Rook, Lily Gao gibi isimler yer alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Resident Evil
mm

Resident Evil filminin çekimleri tamamlandı

Sonraki
Vikings
mm

Vikings 6. sezon 12. bölüm ne zaman?