Actas

Princess Principal Crown Handler filminin ilk uzun fragmanı yayımlandı

Princess Principal Crown Handler filminin yeni çıkış tarihi açıklandı

Actas’ın orijinal anime serisi Princess Principal’ın resmi web sitesi, altı bölüm halinde çıkacak devam filminin ilk bölümü için 60 saniyelik bir fragman yayımladı.

İlk kez 10 Nisan 2020’de yayımlanması planlanan film, COVID-19 salgını nedeniyle ertelenmişti. Orijinal Princess Principal anime serisi, Temmuz-Eylül 2017 arasında 12 bölüm olarak yayımlandı. En son bölümünün Japonya’da 24 Eylül 2017’de yayımlanmasının üzerinden tam üç yıl geçti.

Actas

Başlangıçta planlandığı gibi, ilk bölüm Japonya’da 42 sinemada gösterilecek. TV animesinin yönetmeni Masaki Tachibana yönetmenliğe geri dönüyor.

Filmin konusu

Hikaye, 19. yüzyılın sonunda Londra’da geçiyor. Commonwealth’ten bir casus grubu olan “Beyaz Güvercin Takımı”na yeni bir görev atanır. Ange, Dorothy ve Chise, Krallık tarafından gözaltında tutulan mal sahibini başarıyla kurtarır.

Actas

Bu sırada, kraliçeye yönelik bir suikast girişiminin ardından krallıkta “casus avı” başlar ve İngiliz Milletler Topluluğu’nda gerilim artar. Kraliyet ailesine gönderilen casusun “çifte ajan” olabileceğinden de şüpheleniliyordur.

Gerçeği öğrenmek için, Beyaz Güvercin Takımına kod adı “Piskopos” olan casusla iletişime geçmeleri emredilir. Yeni görevleri nasıl gerçekleştirilecektir? “Bishop” kimdir?

Geçtiğimiz dakikalarda yeni çıkış tarihi 11 Şubat 2021 olarak duyurulan filmin 60 saniyelik fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Actas
Army of the Dead’in yeni posteri yayımlandı