Metal Gear Solid

Oscar Isaac, Metal Gear Solid filminin başrolünde

Oscar Isaac, şu an Sony Pictures tarafından geliştirilme aşamasında olan Jordan Vogt-Roberts’ın aksiyon filmi Metal Gear Solid filminin başrolünde yer alacak. Film, Hideo Kojima tarafından oluşturulan ve Konami tarafından yayımlanan Metal Gear Solid video oyunu serisine dayanıyor.

Metal Gear Solid

Metal Gear Solid konusu

1987 yılında PlayStation’da başlatılan oyun, bir özel kuvvetler birimi olan Foxhound’dan gelen terörist tehdidini etkisiz hâle getirmek amacı ile nükleer silah tesisine sızan bir asker olan Solid Snake’i takip ediyor. Filmin ana hikâyesinin de yine bu konu üzerinden izleyicilere sunulması bekleniyor.

Şu sıralar Scenes From A Marriage dizisi ile gündemde olan Oscar Isaac, filmde Solid Snake karakterine hayat verecek. Geri kalan oyunculara dair bir bilgi ise henüz verilmedi.

Senaryosu Derek Connolly tarafından yazılan filmin yönetmenliğini Avi Arad üstleniyor. Aynı zamanda Peter Kang ise stüdyo yöneticisi olarak karşımıza çıkıyor.

Filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ya da ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz bilinmiyor. Ancak önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takpte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.