Euphoria 2. sezon ne zaman?

mm
Euphoria

Başrollerinde Zendaya, Hunter Schafer ve Jacob Elordi gibi isimlerin bulunduğu Euphoria, yayımlandığı günden itibaren en çok konuşulan gençlik dizilerinden biri. HBO’nun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyan ve yapımcılığını ünlü rapçi Drake’in üstlendiği dizinin 2. sezon tarihi gibi detaylar ise merak konusu.

Euphoria

İlk bölümü 16 Haziran 2019’da yayımlanan, yapımcıları arasında ünlü şarkıcı Drake‘in bulunduğu ve bir grup lise öğrencisinin kimlik arayışı, travma, seks, sosyal medya, uyuşturucu, aşk ve dostluk gibi kavramlarla dolu yaşamlarını mercek altına alan dizi kimi tarafından çok sevilmiş, kimi tarafından ise tepkiye maruz kalmıştı. Ancak buna rağmen 2. sezon onayını almayı başarmıştı.

Euphoria 2. sezonu ne zaman çıkacak?

1. sezon her ne kadar 2019 yazında yayımlanmış olsa da görünüşe göre 2. sezon için Koronavirüs salgını etkeni yüzünden farklı bir yayın programı takip edilecek. HBO’nun tüm yapımlarında olduğu gibi Euphoria dizisinin prodüksiyonları da salgın nedeniyle ertelenmişti. Bu da dizinin yayın tarihinin aynı şekilde gecikeceğini gösteriyor. Zendaya’nın bir röportajında söylediğine göre yeni sezon için çalışmalara 2021 yılının Mart ayında başlanacak. Şu an dizinin 2. sezonu için gösterilen en iyimser tarihler ise 2021 yılının sonu ya da 2022 yılının ilk ayları.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Şeref Bey

Haluk Bilginer’in Şeref Bey dizisinin çekimlerine başlandı

Sonraki
Metal Gear Solid
mm

Oscar Isaac, Metal Gear Solid filminin başrolünde