anime

One Piece ve Digimon Adventure 28 Haziran’da devam ediyor

İki anime de 28 Haziran’da kaldığı yerden devam edecek

anime

One Piece ve Digimon Adventure 28 Haziran’da geri dönüyor. One Piece dizi yayınını 20 yıllık dizi tarihinde ilk kez Nisan’da askıya almak zorunda kalmıştı.

Bugün ise geçtiğimiz saatlerde Toei Animation’un resmi Twitter hesabı bugün 28 Haziran’da One Piece: WANO KUNI’nin kaldığı yerden, 930. bölümüyle yeni bölümlerin geleceğini duyurdu. Ayrıca, Toei Animation, Digimon Adventure animesinin de yeni bölümlerinin One Piece ile aynı gün 4. bölümü ile devam edeceğini doğruladı.

Hem One Piece hem de Digimon Adventure 28 Haziran tarihinde yeni bölümleri ile yayın hayatlarına devam edecek.

Bitmeyen dizi olarak bilinen One Piece efsanesi ve sevilen Digimon Adventure 20 Nisan’da yeni Koronavirüs hastalığının (COVID-19) yayılması nedeniyle yeni bölümlerini geciktireceklerini açıklamışlardı. Digimon Adventure ise 7 Haziran’da yayınını yeniden başlatmıştı.

anime

90’lar çocuklarının çok sevdiği Digimon Adventure yeni animesini bu yıl Toei Animation resmî olarak duyurdu, serinin ana karakteri Taichi Yagami başta olmak üzere ekibin tamamı bir yeniden uyarlama veya görsel yenileme ile karşımıza çıkardı. Virüs engeli gibi talihsizlikler sonucundan sonra ise yeni bölümleri bölüm 4 itibariyle yakında karşımızda olacak.

anime

Korsanlar Kralı olmak isteyen Lufy’yi merkezine alan yıllardır süren ve asla bitmeyip şu an hala devam eden büyüleyici One Piece dünyasının yeni bölümleri de çok yakında.

Yeni versiyon Digimon Adventure ile ilgili yazımızı aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/digimon-adventure-animesi-yeniden-basliyor/

Daha Fazla İçerik
Raised by Wolves
Raised by Wolves 2. sezon onayını aldı