Öğrenci Evi

Öğrenci Evi, Exxen’de yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Öğrenci Evi isimli gençlik dizisi, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizi, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Aynı çatı altında dört öğrenci, hepsinin farklı bir hikayesi var… Onları daha yakından tanımaya hazır mısınız?” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Öğrenci Evi

Öğrenci Evi dizisinin konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gençlik dizisi türünde olacak. Öğrenci Evi, Exxen platformunun ilk gençlik dizisi olma özelliğini taşıyor. Yapım, aynı çatı altında yaşamakta olan dört farklı öğrencinin ve çevrelerindekilerin yaşadığı maceraları mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Bertan Asllani, Samet Kaan Kuyucu, Baran Bölükbaşı, Zulal Sude Güler, Aleyna Serra Pirinç, Ozan Güçlü, Merve Nur Bengi, Dilara Gül Demiral ve Ceren Balcı gibi birçok isim yer alıyor.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.