now ypu see. me

Now You See Me 3 geliyor!

Now You See Me 3 için çalışmalara başlandı.

Now You See Me 3 için hazırlıklara başlandı!

Sevilen sihirbazlık temalı Now You See Me serisinin uzun süredir konuşulan 3. filmi için, hazırlıklara başlandı.

Mahşerin Dört Atlısı olarak bilinen bir grup sihirbazın, zenginlerden veya bankalardan büyük miktarda para çalmak için sergiledikleri gösterişli performanslarını konu alan film, ülkemizde ilk olarak 2013 yılında Sihirbazlar Çetesi ismiyle vizyona girmişti.

svg%3E

İlk filminde Dave Franco, Mark Ruffalo, Isla Fisher, Jesse Eisenberg, Woody Harrelson gibi isimlerin bir arada bulunmasının ardından ünlü oyuncu Daniel Radcliff’in dahil olduğu fakat Isla Fisher’ı izleyemediğimiz Now You See Me 2 filmi hayata geçirilmişti. Now You See Me 3 için ise Isla Fisher’ın geri döneceği ve hatta kadroya Benedict Cumberbatch’in de dahil olacağı gibi söylentiler öne sürülmüştü ancak filmin yapılıp yapılmayacağı bile belli değildi.

İkinci filmin yönetmeni Now You See Me 3 hakkında konuştu.

Serinin ikinci filmine yönetmenlik yapan John M. Chu, üçüncü film hakkında “Crazy Rich Asians yazmadan önce Sihirbazlar Çetesi 3 için fena olmayan bir senaryo vardı  fakat senaryo harika olmadan önce herkesi bu işin içine sürükleyemezdik. Lionsgate’in bir saniyeliğine işe dahil olmasına izin verdik. Böylece ne olacağını göreceğiz. Jesse ile yeniden çalışmayı çok isterim, en sevdiğim insanlardan biri.” dedi.

svg%3E

Now You See Me 3’ün oyuncu kadrosu için henüz resmi bir açıklama yapılmadı. İlk filmde yakalanan orijinal fikre sadık kalınarak aynı enerjiyi yakalamayı amaçlayan serinin üçüncü filminde, ilk iki filmden tanıdığımız karakterlerin yanında yeni karakterlere de yer verileceği söylendi fakat Isla Fisher’ın kadroya geri dönmesi veya Benedict Cumberbatch’ın kadroya dahil olması konusunda bir açıklama yapılmadı. Yönetmen koltuğunda kimin oturacağı ise şu an için belirsizliğini koruyor.

Serinin ilk 2 filminin fragmanlarına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.