The Prom fragmanı yayımlandı

mm
the prom

Ryan Murphy‘nin yönetmen koltuğunda oturduğu “The Prom” filminden ilk fragman, geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı. Merakla beklenen yeni müzikal-komedisi, Broadway müzikaline dayanan bir yapım olacak.

Netflix's The Prom Movie HD Stills - Social News XYZ

“The Prom” konusu

Film, bir zamanlar oldukça meşhur olan dört Broadway oyuncusunun; Emma adındaki bir öğrencinin, kız arkadaşını mezuniyet gecesine götürmesine izin verilmediği bir Indiana kasabasına gitmesiyle yaşanan olayları konu alıyor. Farklılıklarının kabul edilmesi için mücadele veriyormuş gibi görünüp aslında tek amacı tekrar meşhur olmakmış gibi görünen bu dörtlünün hikayesi 11 Aralık 2020 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak.

Glee dizisiyle adını duyurduktan sonra American Horror Story ile büyük başarı yakalayan ve son yıllarda televizyon dünyasının en önemli isimlerinden biri hâline gelen Ryan Murphy, 300 milyon dolarlık dev bir anlaşmaya imza attığı Netflix çatısı altında bir yandan yeni diziler hazırlarken bir yandan da yeni bir müzikal filmi tamamladı.

Filmin oyuncu kadrosunda; Meryl Streep, Nicole Kidman, James Corden, Kerry Washington, Keegan-Michael Key ve Andrew Rannells gibi önemli isimler bir araya geliyor.

Merakla beklenen filmden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Uncharted
mm

Uncharted filminden ilk görsel yayımlandı

Sonraki
News of the World
mm

News of the World filminden yeni fragman yayımlandı