Mucize Doktor 32. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
mucize doktor

2013 yapımı Güney Kore dizisi olan “Good Doctor”dan uyarlanan “Mucize Doktor” isimli dizinin 32. bölüm 2. fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı.

Yönetmen koltuğuna Yusuf Pirhasan’ın oturduğu dizinin senaryosu, Pınar Bulut ve Onur Koralp tarafından kaleme alınıyor. Fox TV’de yayımlanan dizinin yapımcılığını ise Asena Bülbüloğlu üstleniyor. Dizi, MF Yapım tarafından izleyiciye sunuluyor.

Dizinin başrolünü; “Medcezir”, “Muhteşem Yüzyıl Kösem”, “The Protector” gibi yapımlarda bulunmuş Taner Ölmez üstleniyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Onur Tuna, Murat Aygen, Sinem Ünsal, Özge Özder, Hazal Türesan, Bihter Dinçel, Fırat Altunmeşe, Hayal Köseoğlu, Korhan Herduran ve Reha Özcan gibi isimler bulunuyor.

Mucize Doktor

Mucize Doktor 31. bölümünde neler yaşandı?

Ali, iki korkunç olasılıkla karşı karşıyadır. İlki Adil’in süratle kötüleşen durumudur ve kimse Ferda’nın babasını ameliyat etmeme kararını değiştiremez. İkincisi ise bebeğin akıbetidir. Ferman’ın bütün baskısına rağmen Beliz, bebeği evlat edinmek istemez. Zaman hem Adil hem de bebek için daralır. Ama son anda, Ali’nin yüreğinin derinliklerinden gelen bir çözüm, herkese yeni bir umut kapısı açacaktır.

Yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
The Gentlemen
mm

The Gentlemen filmi dizi oluyor

Sonraki
The Witcher
mm

The Witcher 2. sezonundan ilk görseller geldi