The Gentlemen filmi dizi oluyor

mm
The Gentlemen
The Gentlemen filminin dizi versiyonu için hazırlıklara başlandı. Miramax TV, ülkemizde 14 Şubat’ta vizyona giren filmin dizi versiyonunun yapımını üstlendi. Miramax TV’nin, Guy Ritchie tarafından yazılıp yönetildiği ve Matthew McConaughey’in oynadığı yapımdan uyarlayacakları bir dizi projesi üzerinde çalıştığı duyuruldu.
The Gentlemen
Filmin yönetmeni Guy Ritchie, diziyi yazacak ve yönetecek. Ayrıca yapımcılardan birisi olarak da yer alacak.
Gişede 115 milyon dolar elde eden filmin oyuncu kadrosunda; Matthew McConaughey, Colin Farrell, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Henry Golding ve Hugh Grant gibi isimler yer alıyor.

The Gentlemen konusu

Film, kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen bir adamın hikayesini konu alıyor. Londra’da kurduğu suç imparatorluğunu bırakmak isteyen Mickey Pearson, ailesi ile birlikte Amerika’ya dönmeyi planlar. Kendisine yeni bir hayat kurmayı planlayan Mickey, işlerini devretmek için ünlü bir milyarder olan Matthew ile anlaşır. Bu sırada Mickey, yıllardır gözünden sakındığı arazilerini Coach ve çetesinden korumaya çalışır. Özel dedektif olan Fletcher ise yıllardır peşine düştüğü Mickey’nin işlediği suçları ortaya çıkarmanın derdindedir. Kendisini türlü entrikaların içinde bulan Mickey, planladığı gibi işin içinden sıyrılmayı başarabilecek midir?
The Gentlemen
Dizinin içeriği hakkında ise henüz bir bilgi verilmedi. Ancak kanalın önemli yapımları arasında yer alması beklenen projeden beklenti büyük gibi görünüyor.
Total
0
Shares
Önceki
öğretmen

Öğretmen 5. bölüm fragmanı yayımlandı

Sonraki
mucize doktor
mm

Mucize Doktor 32. bölüm 2. fragmanı yayımlandı