Lucifer 5. sezon 2. kısım ne zaman?

lucifer

Lucifer dizisinin 5. sezonu, geçtiğimiz aylarda yayımlandı. 21 Ağustos’ta yayımlanan bölümler, sezonun sadece yarısını oluşturuyordu. Dizinin çekimleri, tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs pandemisi yüzünden yarım kalmıştı. Bir süre önce de 5. sezon 2. kısımın ne zaman yayımlanacağı belli oldu.

lucifer

Lucifer konusu

Başrollerinde; Tom Ellis, Lauren German, Kevin Alejandro, Lesley-Ann Brandt’in bulunduğu dizi, Lucifer’ın Cehennemin Kralı olmaktan vazgeçerek Los Angeles’a sadık yardımcısı Maze ile gelip Lux adında bir mekan açmasıyla başlıyor. Los Angeles’ın ihtişamlı ve ışıltılı hayatının yanında, Los Angeles polis departmanından bir dedektifle çalışmaya başlıyor. Bir yandan suçluları yakalarken bir yandan da ailevi problemleriyle uğraşan Cehennemin Kralı’nın hikayesini izlemek oldukça eğlenceliydi. Dizinin 5. sezonunda ise Lucifer’ın kardeşi Michael’ın onun yerini almaya çalışmasını izledik.

lucifer

Lucifer 5. sezon 2. kısım ne zaman çıkacak?

5. sezonun ilk partı, 21 Ağustos 2020 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Merakla beklenen 5. sezon 2. part tarihi ise geçtiğimiz saatlerde açıklandı. 2. part, 28 Mayıs 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini almış olacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
yeşilçam

Yeşilçam 2. sezon çekimleri başladı

Sonraki
jared leto morbius

Morbius filmi ertelendi