Moonbase 8 dizisinin tanıtımı yayımlandı

mm
Moonbase 8
Showtime için çekilen yeni uzay komedisi Moonbase 8’in tanıtımı yayımlandı. Uzay merkezli bir komedi dizisi daha yakında ekranlara gelecek. Netflix‘in “Space Force” prömiyerinden sadece birkaç ay sonra Showtime, bu sonbaharda yayımlanacak olan uzay komedisi Moonbase 8’i duyurmuştu. Şimdi ise diziden ilk tanıtım geldi.
Moonbase 8

Moonbase 8 konusu

Dizi, NASA’nın Ay Üs Simülatörü’nün bulunduğu Arizona izole çölündeki Winslow’da eğitimlerini tamamlamak için çalışan 3 astronotun hikâyesini konu alacak. Bu serüvende pek çok beklenmedik durumla karşılaşan astronotların akıl sağlıklarını, birbirlerine duydukları güveni ve uzay yolculuğu için uygun olup olmadıklarını sorgulamaları gibi olaylar yaşanacak.
Moonbase 8
John C. Reilly, Fred Armisen ve Tim Heidecker’ın başrolünde olduğu dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Armisen ve Heidecker, vasatın altı olsalar da istekli iki astronot olan Skip ve Rook’u, Reilly ise onların lideri Cap’i canlandırıyor. Reilly, Armisen ve Heidecker aynı zamanda projenin senaryosunu üstlendiler. Senaryoda ikiliye, dizinin yönetmenliğini de yapan Jonathan Krisel eşlik etti.
Dizinin yayımlanan ilk tanıtımını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sk8 to infinity

Yeni anime SK8 to Infinity geliyor

Sonraki
masterchef

Masterchef’te bu hafta kim elendi?