matrix

Matrix 4’un ismi belli oldu

İlk filmi 1999 yılında çıkan Matrix serisinin 4 filmi Matrix 4, bu yıl içerisinde izleyici ile buluşacak. Başrolünde Keanu Reeves‘ın bulunduğu seri, gelmiş geçmiş en sevilen film serileri arasında yer alıyor. Bugün yaşanan bir gelişme ile de serinin 4. filminin adının belli olduğu düşünülüyor.

Matrix filminin makyaj sanatçısı olan Shunika Terry, film ile ilgili aldığı bir paketi resmi Instagram hesabı üzerinden paylaştı. Paylaşılan fotoğrafta ise Matrix: Resurrection isminin görünmesi büyük dikkat çekti. Shunika Terry, paylaştığı fotoğrafı çok kısa bir süre sildi. HBO Max ya da Warner Bors. ise filmin hâlâ bir adının olmadığını söyledi ve bu konuda özellikle bir açıklama yapmadı.

matrix

Matrix 4 ne zaman çıkacak?

Filmin, 1 Nisan 2022 tarihinde izleyiciler ile buluşması planlanıyordu. Ancak tüm dünyayı etkisi altına alan ve büyük bir sağlık tehdidi oluşturan Koronavirüs salgını nedeni ile birçok yapımda olduğu gibi The Matrix 4’un da vizyon tarihinde değişikliğe gidildi. Ancak filmin vizyon tarihi ertelenmek yerine erkene çekildi. Film, 22 Aralık 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.