Marvel’ın yeni dizisi Helstrom’dan ilk görseller paylaşıldı!

mm
Helstrom

Helstrom dizisi için ilk görseller yayımlandı. Marvel bünyesinde Ghost Rider ve Helstrom dizi planlarının yapıldığını geçen sene duyurulmuştu. Şimdi ise bunlardan biri olan Helstrom dizisi için çalışmalar başladı ve hatta ilk görseller yayımlandı bile!

Helstrom

Geçen yıl Hulu tarafından sipariş edilen ve başlangıçta bir Ghost Rider dizisiyle birlikte geliştirilmeye başlanan Helstrom’un çekimleri Koronavirüs salgını öncesinde, mart ayında tamamlandı. Ghost Rider’ın henüz yapım öncesi aşamayı bile geçmemiş olmasına rağmen Helstrom’un çekimleri sona erdi ve böylece post prodüksiyon işlemlerinde herhangi bir aksama da yaşanmadı.

Konusu

Korku ögelerini içinde bolca barındıran yapım, güçlü ve gizemli bir seri katilin çocukları olan Daimon ve Ana kardeşlerin macerasını konu ediniyor.

Helstrom

Dizinin oyuncu kadrosunda ise Tom Austen ve Sydney Lemmon tarafından canlandırılacak kardeşler kendilerini insanlığın mutlak kötülerini izlemeye ve avlamaya adıyorlar. Austen ve Lemmon’a ek olarak dizide Elizabeth Marvel, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra ve Alain Uy gibi isimler yer alıyor.

Hulu, dizi için ilk bakış fotoğraflarını da paylaştı. Henüz dizinin nasıl ilerleyeceği hakkında herhangi bir fragman paylaşılmamış olsa da en azından karakterlerin nasıl ve hangi kostümlerle dizide yer alacağını merak edenler için iyi bir fırsat olacaktır diye düşünüyoruz.

Helstrom

Marvel Sinematik Evreni ile bağlantısı olmayan dizinin bu yılın sonbahar aylarında yayınlanması bekleniyor. Diğer Marvel dizileri gibi Disney Plus’ta değil, Hulu’da yayımlanacak.

Dizi ile ilgili gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
justin timberlake

Apple, Justin Timberlake’in başrollü olduğu Palmer’ın haklarını aldı

Sonraki
Project Power
mm

Jamie Foxx ve Joseph Gordon Levitt’li “Project Power” fragmanı yayımlandı