Apple, Justin Timberlake’in başrollü olduğu Palmer’ın haklarını aldı

justin timberlake

Ünlü müzisyen ve aynı zamanda başarılı bir oyuncu olan Justin Timberlake‘in başrolünü canlandırdığı ‘Palmer’ filminin haklarının Apple’a devredildiği açıklandı. Timberlake’i eski bir futbolcu olarak göreceğimiz film, dram türünde olan bir uzun metraj filmi olma özelliğini taşıyor. Filmde başrolü canlandıran Justin Timberlake’e Juno Temple, June Squibb ve Alisha Wainright eşlik edecek.

Önemli projeler üstlenmeye devam eden Apple, bu seferde The Social Network, Inside Llewyn Davis, Wonder Wheel gibi yapımlardan tanıdığımız yıldızı oyuncu Justin Timberlake’in başrolünü üstleneceği Palmer filmi devraldığı açıklandı.

justin timberlake

Konusu

Dram türünde yer alan Palmer, üniversite yıllarında önemli bir futbolcu olan bir adamın hayatını mercek altına alıyor. Hapiste bir süre kalan Eddie Palmer evine dönüp eski hayatını yaşamak ister ancak hayatı artık eskisi gibi olmayacaktır. Geçmişindeki sorunlarıyla yüzleşmek zorunda kalan Palmer, ayrıca annesi tarafından terk edilmiş bir çocuğun sorumluluklarını da üstlenmek durumunda kalmaktadır.

Justin Timberlake’in yanı sıra Maleficent, Horns, Atonement, Dirty John gibi yapımlardan tanıyabileceğimiz Juno Temple; Nebreska, About Schmidt, In & Out gibi filmlerde yer almış başarılı isim June Squibb; Dean Winters, Wynn Everett ve Jake Brennan gibi başarılı isimlerde yer alıyor. Stand Up Guys filmiyle tanınan Fisher Stevens filmin yönetmenliğini üstlenecek.

Yakın zamanda Apple, Palmer filminin yanı sıra birçok filmin haklarını satın aldı. Emancipation, Killers of the Flower Moon ve Snow Blind bunlardan sadece birkaçı.

Total
0
Shares
Önceki
The Devil All the Time Tom Holland Sebastian Stan and
mm

Robert Pattinson, Tom Holland ve Bill Skarsgård’lı yeni gerilim filmi “The Devil All the Time”

Sonraki
Helstrom
mm

Marvel’ın yeni dizisi Helstrom’dan ilk görseller paylaşıldı!