Chadwick Boseman

Marvel, Chadwick Boseman’in doğum günü için video hazırladı

Marvel Studios, geçtiğimiz aylarda kanser nedeni ile hayatını kaybeden ünlü oyuncu Chadwick Boseman’in doğum gününe özel yeni bir video hazırladı. Chadwick Boseman eğer yaşıyor olsaydı, bugün 44 yaşına girmiş olacaktı. Yetenekli oyuncuya saygı duruşunda bulunan Marvel Studios, resmi sosyal medya hesaplarında 34 saniyelik bir video paylaştı. Şirket, videoyu “Kralım çok yaşa. #Wakanda Forever” notu ile paylaştı.

Marvel, Chadwick Boseman anısına yeni bir video paylaştı

Marvel Sinematik Evreni’ne “Black Panther” filmi ile giriş yapmış olan Boseman, Wakanda Kralı babasının ölümünün ardından tahta geçmek ve kral olarak gerçek yerini almak üzere Afrika’daki yuvasına dönen Black Panther karakterinin hikâyesini beyaz perdeye taşımıştı. Black Panther filmi; 2019 yılında “En İyi Özgün Müzik”, “En İyi Kostüm Tasarımı” ve “En İyi Yapım Tasarımı” dallarında 3 adet Oscar Ödülü’nün sahibi olmuştu.

Marvel Studios’un, Boseman’in yaş gününe özel olarak hazırlamış olduğu “Long live the King. #Wakanda Forever” başlıklı videoyu hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Yönetici

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.