maria ile mustafa

Maria ile Mustafa 5. bölüm fragmanı yayımlandı

“Maria ile Mustafa” dizisinin yapımını NTC Medya üstlenirken yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp üstleniyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Faruk Teber oturuyor ve senaryosunu ise Mahinur Ergun kaleme alıyor. ATV’nin yaz dizisi, iki farklı milletten olan Maria ve Mustafa’nın birbirlerine olan imkansız aşklarını anlatıyor. Dizinin çekimleri, Nevşehir’in Kapadokya yöresinde yapılıyor.

Kolombiya’dan Türkiye’ye gelen Maria ile Ürgüp’ün tanınmış ailesinin veliahtı olan Mustafa’nın aşk hikayesini konu alan dizi, bu aşk içinde üst seviyede bir gerilimi, imkansızlığı ve yaşadıkları büyük zorlukları ekranlara taşıyor.

maria ile mustafa

“Maria ile Mustafa” 4. bölümünde neler oldu?

Maria, başlarına gelen her şeyden kendini sorumlu tutarken bir bebekleri olacağını öğrenen Mustafa, mutlu olmaları için zor bir karar verir. Feriha, gizlice öğrendiği bu kararı Kudret’e yetiştirir. Mustafa’nın verdiği kararı öğrenen Kudret, Maria’yı da alıp konağa yerleşmesini söyler. Nadire ile Nihat, bu kez Nisan ve Rüzgar güzünden karşı karşıya gelmek zorunda kalır. Diğer yandan Gonca; Maria ve Mustafa’yı öldürmeye çalışan Galip ile yüzleşir. Mustafa’nın, Maria için kızını boşayacağını öğrenen Haşmet de harekete geçer. Mustafa’nın verdiği önemli karar ortaya çıkınca herkes fazlasıyla şaşırır.

Dizinin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.