maraşlı

Maraşlı 1. bölüm ne zaman?

ATV üzerinden izleyici ile buluşacak Maraşlı dizisinin başrollerinde; en son Yarım Kalan Aşlar dizisi ile karşımıza çıkmış ve Aşk Laftan Anlamaz, Bizim Hikaye, Tatlı Küçük Yalancılar gibi dizilerde yer alan Burak Deniz, en son Netflix’in Aşk 101 dizisinde yer alan ve Elimi Brakma, Paramparça gibi dizilerde bulunmuş Alina Boz yer alıyor. Aynı zamanda kadroda; Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar gibi isimler de rol alıyor.

maraşlı

Maraşlı konusu

Özel Kuvvetler’den ayrılan ve eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözü pek, cesur ve adaletli olan Maraşlı’nın hayatı, kızı Zeliş’in vurulması ile değişir. Tek amacı hasta olan kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, yaşadığı acıyı da unutmamaktadır. Bir gün, sahaf dükkanına Mahur girer ve Mahur, o gün istemeden bir olaya dahil olur. Maraşlı ise o gün, Mahur’un hayatını kurtarır.

Maraşlı 1. bölüm ne zaman?

Dizi, her pazartesi saat 20.00’de ekranlardaki yerini alacak. İlk bölümü de 11 Ocak 2021 Pazartesi günü izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.