travis fimmel one way

Machine Gun Kelly ve Travis Fimmel “One Way” filminde başrol olacak

Machine Gun Kelly olarak bilinen ünlü şarkıcı Colson Baker ve “Vikings”dizisinin yıldızlarından biri olan Travis Fimmel, “One Way” adlı aksiyon-gerilim filminde başrol olarak bulunacaklar.

Filmin yönetmen koltuğunda Andrew Baird oturuyor ve filmin senaryosu Ben Conway tarafından kaleme alınıyor. Filmde yapımcı olarak ise Tim Palmer, Martin Brennan, Jib Polhemus ve Bill Grantham görev alıyor. Highland Film Group’un dünya çapındaki satışlarında sorumlu olan Delphine Perrier, film için şu ifadeleri kullandı:

“Bu muhteşem yeni aksiyon-gerilim filmi için “Zone 414” filminin arkasındaki birinci sınıf film yapımcıları ekibiyle tekrar bir arada bulunmaktan dolayı heyecan duyuyoruz. “One Way”in senaryosunu okuduğumuzda sadece heyecan verici aksiyon sahneleri ve beklenmedik sonlarla değil, aynı zamanda güçlü bir hayatta kalma mücadelesi ve ikinci şansı hak etme mesajıyla da büyülendik.”

Aynı zamanda filmin çekimlerinin, Covid-19 önlemlerini yerine getirerek yapılacağı da belirtildi.

machine gun kelly seyrederiz

“One Way” filminin konusu

Freddy (Machine Gun Kelly), eski suç patronunun soygununun başarısız olmasının ardından bir çanta dolusu nakit para ve uyuşturucu ile kaçar. Ölümcül bir yara ile Kaliforniya çölüne giden bir otobüse atlar. Patronu ve yandaşları peşindeyken ve hayatı parmaklarının arasından süzülürken yapacak pek de seçeneği kalmaz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.