Lupin

Lupin’in, ilk ayında en çok izlenen dizi olması bekleniyor

8 Ocak 2020 tarihinde yayımlanan Lupin dizisi, Netflix’in en sevilen dizilerinden biri oldu. Yayımlandığı günden itibaren Netflix Türkiye’nin Top 10 listesinden düşmeyen dizi, dünyanın birçok yerinde de buna benzer bir ilgi görüyor.

Dizi 12 gündür izleyicilerin beğenisine açık olmasına rağmen gördüğü bu ilgi sayesinde Netflix’in rekorunu kırabilecek gibi görünüyor. Yapılan tahminlere göre dizi, 28 günün ardından 70 milyon izlenmeye ulaşacak. Daha önce platformun ilk ayında en çok izlenen dizileri The Queen’s Gambit ve La Casa de Papel‘di. The Queen’s Gambit, ilk 28 gününde 62 milyon izlenirken La Casa de Papel‘in 4. sezonu, 65 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bu da Lupin’in, bu rekoru kıracağını gösteriyor.

lupin

Lupin konusu

Başrolünde; Can Dostum, Hayatımın Şansı, Vahşetin Çağrısı, Jurassic World gibi yapımlarda yer almış Omar Sy‘ın bulunduğu dizi, bir soygunu odağına alıyor. Arsen Lüpen’in maceralarından esinlenen kibar hırsız Assane Diop (Omar Sy), varlıklı bir aile yüzünden haksızlığa uğrayan babasının intikamını almak için kolları sıvar. İlk sezonun ilk kısmı yayımlanan dizinin, 2. kısmının bir süre sonra yayımlanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.